The Westin Warsaw

Recepcjonista/ Recepcjonistka

WarschauVollzeit13.09.2019

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

Osoba na stanowisku Recepcjonisty będzie odpowiedzialna za obsługę gości hotelowych oraz dbanie o ich komfort i jak najlepsze wrażenia z pobytu w Hotelu Westin. Do codziennych obowiązków będzie należało meldowanie i wymeldowywanie gości, wystawianie faktur, przyjmowanie płatności, udzielanie informacji gościom, dokonywanie rezerwacji i reagowanie na bieżące potrzeby gości.

PROFIL KANDYDATA:

  • doświadczenie w pracy w hotelu przy bezpośredniej obsłudze gości na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego, znajomość innych języków będzie atutem;
  • umiejętność stworzenia przyjaznej atmosfery, życzliwość i uprzejmość;
  • dbałość o prezencję i znajomość zasad savoir vivre;
  • dyspozycyjność – praca zmianowa na pełen etat;
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;
  • mile widziana znajomość hotelowych systemów rezerwacyjnych.

OFERUJEMY:

  • możliwość wzbogacenia doświadczenia w organizacji należącej do największej na świecie firmy hotelarskiej – Marriott International;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe;
  • komfortowe warunki pracy – bezpłatne obiady i kawę dostępne w restauracji pracowniczej;
  • stawki preferencyjne na zakwaterowanie w hotelach całym świecie również dla rodziny i przyjaciół;
  • wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń wstępnych, językowych i zawodowych;
  • możliwość pomagania innym w ramach prowadzonych działań CSR;
  • dynamiczne, inspirujące i międzynarodowe środowisko pracy;
  • kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi;
  • szansę rozwoju zawodowego w ramach hoteli w Polsce i za granicą.

Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV !

Podanie danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Przed wysłaniem CV, prosimy o sprawdzenie, czy aplikacja zawiera klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez Holmsett Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 21, 00-854 (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.”

Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych.

Submitting personal data is voluntary, but necessary to accomplish the recruitment. If you do not provide the information, we may not be able to process your application properly at all. Please make sure, that your resume and cover letter includes below statement: “I hereby agree for processing my personal data, included in my job offer, as defined in the Act of April 27, 2016 on the General Data Protection Regulation (Article 6 Section 1 Items a and c) by the Holmsett Investments Ltd with its seat in Warsaw, 00-854, at Al. Jana Pawła II 21 (personal data administrator) for the purpose of the mentioned in post recruitment process.

Any resume without such information clause will not be taken into consideration in the recruitment process  lead by Holmsett Investments Ldt and  will  be  deleted  from  the  database.

Al. Jana Pawła II 21
00-854  Warszawa

W Hotelu Westin naszym głównym zadaniem jest dbać o dobre samopoczucie gości, zapewniając im odprężające otoczenie, przemyślane udogodnienia i interesujący program, aby mieć pewność, że wyjeżdżając będą czuli się lepiej niż kiedy przyjechali. Zdajemy sobie sprawę z tego, że podróż może mieć negatywny wpływ na samopoczucie naszych gości i energicznie ich wspieramy, aby mogli zachować równowagę i doskonale radzić sobie z ewentualnymi niedogodnościami podczas podróży. Wszystko co robimy ma pomóc gościom w zachowaniu jak najlepszej formy, oni zaś doceniają nasze wsparcie, kompleksową obsługę i rozległą wiedzę o tym, jak najlepiej im pomóc podczas ich pobytu.